Paieška Ieško aplanke pagal pasirinktus kriterijus.

Naudodami šį įrankį jūs galite vykdyti įvairiausią paiešką po jūsų turimas žinutes. Galima pasirinkti įvairius paieškos kriterijus ir vietą, kur bus vykdoma paieška.

Bendrai

Jūs paprasčiausiai pasirenkate aplanką, kuriame norite vykdyti paiešką, nurodote, ko ieškoti ir pasirenkate tą žinutės dalį, kuriuoje norite vykdyti paiešką. Paieška turėtų išvesti surastų žinučių sąrašą, kurį jūs galėsite peržiūrėti taip pat, kaip jūs paržiūrite bet kuri savo pašto dėžės aplanką.

Atkreipkite dėmesį, kad jei jūs esate kokiame nors pašto dėžės aplanke ir persijungiate į paieškos langą, būtent tas aplankas, kuriame jūs buvote yra laikomas aktyviu ir būtent jis iš pradžiu pasirenkamas kaip vieta, kuriuoje reikia vykdyti paiešką.

Kaip ieškoti

Kairėje pusėje nuo įvedimo lauko esantis iššokantis sąrašas leidžia pasirinkti, kur jūs vykdysite paiešką. Galima vykdyti paiešką žinučių tekste, visose žinutėse, jų temose, nuo ko atėjo žinutės, kokiu adresu jos buvo siųstos, kam buvo nusiustos kopijos.

Tekstas - Ieško pasirinktos frazės žinučių tekste. Tai yra pagrindinėje vietoje, kur galima rasti kažką svarbaus.

Bet kur - Ieško pasirinktos frazės visoje žinutėje. Įskaitant ir antraštes. Ši paieška yra detaliausia, tačiau dažnai gali grąžinti tokius rezultatus, kokių jūs nesitikėjote arba kurių jums niekada nereiks.

Tema - Frazės ieškoma vien tik laiškų pavadinimuose.

Nuo - Paieška vykdoma žinutės siuntėjo lauke. Realiai lauko turinys šiek tiek skiriasi nuo to, ką jūs matote aplankų sąrašuose. Paprastai "Nuo" laukas saugo vardą IR elektroninio pašto adresą. Tačiau Squirrelmail parodo tik vardą. Todėl paieškos kriterijus gali sutapti ne tik su kieno nors vardu, bet ir su elektroninio pašto adresu.

Kam - Paieška vykdoma žinutės gavėjo lauke. Nors laiskai atsidurė jūsų pašto dėžėje tačiau jie galėjo būti išsiųsti ne tik jums.

Cc - Tas pats, kaip ir "Kam", išskyrus tai, kad ieškome tų, kurie gavo laiško kopijas.