Pašto žinučių skaitymas Gebėjimas skaityti pašto žinutes yra privaloma kiekvienos pašto programos savybė. Squirrelmail turi kelias paprastas galimybes. Šioje pagalbos sistemos dalyje jūs galite rasti, ką tokio ir kaip galima padaryti.

Žinutės turinys yra parodomas spragtelėjus ant jos antraštės. Pašto ir interneto adresai paprastai atrodo kaip nuorodos ir spragtelėję ant jų jūs galite pradėti rašyti laišką arba nukeliauti į kokį nors puslapį. Be to susijusios žinutės paprastai yra skiriamos spalviniais kodais. Atsakymo į žinutę standartas yra pažymėti anktesnės žinutės tekstus su ">" simboliu. Sąuirrelmail atpažįsta šį simbolį ir nuspalvina visa kita tos eilutes tekstą kita spalva. Visa tai veikia dviem lygiais (antra ir aukštesnė žinutė turės tą pačią spalvą). Be to pasirodo dar viena meniu juosta, kuri leidžia ištrinti žinutę arba grįžti į žinučių sąrašą. Taip pat pateikiamos judėjimo tarp žinučių nuorodos bei galimybės atsakyti į žinutes arba jas persiųsti trečiam asmeniui.

Žinučių sąrašas

Paspaudę čia jūs grįšite į žinučių sąrašą.

Ištrinti

Nuoroda leidžia ištrinti tą žinutę, kurią šiuo metu skaitote. Bus ištrinta ne tik žinutė bet ir visi prie jos prikabinti failai. Todėl jei nenorite prarasti tų dokumentų - nepamirškite jų parsisiųsti arba netrinkite svarbių žinučių.

Judėjimas

Juostos viduryje yra judėjimo mygtukai. Nuoroda "Ankstesnis" parodys jums žinutę, atėjusią anksčiau. Nuoroda veiks tik tuo atveju, jei atitinkama žinutė egzistuos. Kitu atveju ji niekur neves ir bus neaktyvi.

Kitas

Nuoroda "Kitas" naujesnę žinutę (laišką). Nuoroda veiks tik tuo atveju, jei atitinkama žinutė egzistuos. Kitu atveju ji niekur neves ir bus neaktyvi.

Persiųsti

Nuoroda Persiųsti atidarys žinutės rašymo langą kuriame bus išvestas laiško turinys atskirtas žyme "--Originali žinutė--". Fwd: bus įterptas naujojo laiško temoje priešais senojo laiško temos pavadinimą. Visos kitos atsiverusio puslapio opcijos atitiks standartinį žinučių rašymo puslapį apie kurį yra parašytas atskiras pagalbos sistemos puslapis.

Atsakyti

Paspaudę ant šios nuorodos jūs galite parašyti naują žinutę žmogui, kuris atsiuntė jums laišką. "Re:" užrašas yra automatiškai pridedamas prie ankstesnės žinutės pavadinimo. Senoji žinutė yra cituojama naujoje po ">" simbolių. Atsakydami jūs galite rašyti tekstą bet kurioje žinutės lango dalyje bei prikabinti papildomus priedus prie laiško.

Atsakyti visiems

Visas taip pat kaip ir paprasto "Atsakyti" atveju, tik laišką gaus visi kurių adresai yra laiško antraštėse.

Peržiūrėti visas antraštes

Nuoroda parodys pilnas laiško antraštes. Ten paprastai būna nurodyta, per kur ėjo laiškas ir tam tikra tarnybinė laiško informacija.

Parsisiųsti kaip failą

Ši nuoroda leidžia išsaugoti laišką kaip paprasta tekstinį dokumentą tame kompiuteryje su kuriuo jūs dirbate. Kartu bus išsaugota ir trumpa laiško antraštė.

Priedai

Bet kokie su laišku atėję priedai parodomi žemiau žinutės teksto. Kartu yra nusakomas priedo tipas ir duodama nuoroda, kuri leidžia parsisiųsti prikabintą failą arba jį peržiūrėti.