Žinučių peržiūra Vardas gali atrodyti keistas, tačiau tai tėra žinučių esančių konkrečiame aplanke sąrašas
Žinučių peržiūros puslapis

Kairėje pasirinkus kokį nors aplanką, dešinėje atsiranda žinučių esančių tame aplanke sąrašas. Žemiau meniu esanti eilutė pasako kurias žinutes jūs skaitote ir kiek jų yra iš viso..

Pavyzdžiui: Žinučių peržiūra 20 iki 30 (45 viso).

Atkreipkite dėmesį, kad bendras žinučių skaičius gali skirtis nuo skaičiaus kairėje sekcijoje šalia aplanko vardo, kuris rodo tik neperskaitytų žinučių skaičių.

Toliau eina juosta su trim mygtukais. Kairėje yra išsiskleidžiantis meniu su dabar užprenumeruotais aplankais. Bet kokia pažymėta žinutė gali būti perkelta į pasirinktą aplanką paspaudus mygtuką "Perkelti". Vienu metu galima perkelti kelias žinutes. Toliau eina žinučių trynimo mygtukas. Pakanka pasirinkti nereikalingas žinutes ir paspausti "Ištrinti".

Toliau eina juosta, aprašanti atskirus laukus į kuriuos skirtomi laiškai. Šiuos antraštes suskirto žinučių sąrašą į atskiras dalis. "Nuo" pasako laiško siuntėją arba su kieno vardu adresu atėjo laiškas. "Data" parodo, kada atėjo laiškas. "Tema" pasako, ką siuntėjas norėjo pasakyti arba bent jau tai kaip jis pavadino savo laišką. Pastaba: Tarp datos ir temos stulpelių yra mažas bevardis stulpelis. Jame gali būti įrašyti "+", "!" arba "A" simboliai. "+" reiškia, kad prie žinutės yra prikabintų failų. "A" - kad jūs jau atsakėte į šį laišką. "!" - kad laiškas pažymėtas kaip skubus!

Likusią puslapio dalį užima žinučių sąrašas. Neperskaitytos žinutės yra žymimos riebiu šriftu, tuo tarpu perskaitytos - paprastu. Kiekvienos žinutės kairėje yra jos pasirinkimo laukas. Galima pasirinkti vieną ar kelias žinutes ir atlikti su jomis aukščiau aprašytas manipuliacijas (trinti ar perkelti į kitą aplanką).