Rašyti Šis punktas leidžia rašyti ir siųsti laiškus naudojant SquirrelMail.

Pasirinkę "Rašyti" meniu punktą jūs atsidursite naujame puslapyje. Čia jūs rasite kelis laukus ir mygtukus. Priklausomai nuo to, kaip jūs patekote į šį puslapį, dalis laukų jau gali būti užpildyti.

Kam

Pirmiausia Kam: laukas. Jame reikia rašyti asmens ar asmenų, kuriems siunčiate laišką adresą. Vedant kelis adresus, jie yra atskiriami kableliais. Galima pasinauti mygtuku "Adresai" ir užpildyti laukus adresais iš adresų knygos. Laukas turi nustatytą ilgį ir surašius daugiau adresų, jūs jų nebematysite. Adresus galima pamatyti judant tame lauke su klaviatūros judėjimo klavišais. Bet kuriuo atveju visi adresai, kuriuos ten surašysite bus panaudoti siunčiant laišką.

Cc

Toliau eina CC: laukas. CC yra angliškų žodžių Carbon Copy sutrumpinimas. Jei norite nusiųsti laiško kopiją dar kam nors, jūs galite įvesti to asmens adresą šiame lauke. Tai yra savotiškas būdas supažindinti trečią asmenį su vykstančiu susirašinėjimu. Laukelis savo talpa nesiskiria nuo Kam: ir BCC: laukų. Kam: lauke rašomi asmenys, kuriems tas laiskas adresuotas. CC: ir BCC: laukai yra informacinio pobūdžio.

Bcc

BCC yra angliškų žodžių Blind Carbon Copy sutrumpinimas, reiškiantis slaptą kopiją. Laukas yra naudojamas nusiųsti kam nors laiško kopiją taip, kad iš Kam: or CC: adresatų nežinotų, kad tokia kopija buvo nusiųsta.

Tema

Trumpas aprašymas apie tai, ką rašote laiške. Atminkite, kad tikslus laiško temos gali padėti gavėjui įvertinti laišką.

Mygtukas Adresai

Šis mygtu atidaro adresų knygą ir leidžia pasirinkti adresus iš jos. Norėdami apriboti išvedamus adresus, turite ką nors įvesti į paieškos lauką ir paspausti mygtuką "Ieškoti". Adresų knygą už savo funkcionalumą užsitarnavo atskirą pagalbos sistemos skyrių. Apie ją daugiau informacijos rasite skyriuje "Adresai".

Žinutės tekstas

Didelis tusčias laukas yra skirtas suvesti jūsų laiško tekstui. Jei yra nustatytas koks nors parašas, jis irgi ten pasirodys.

Prikabinti

Čia jūs galite pridėti failą prie laiško. Failas turėtų būti kur nors jūsų kompiuteryje ar lokaliame tinkle. Browse mygtukas (jo pavadinimas priklauso nuo jūsų naudojamos naršyklės) atidaro dialogo langą, leidžiantį surasti failą, kurį norite prikabinti. Taip pat jūs galite suvesti pilną kelią iki failo prie mygtuko esančiame lauke. Paspaudus mygtuką "Pridėti" failas turėtų pasirodyti sąraše žemiau žinutės teksto.

Prikabinus bent vieną failą turėtų atsirasti dar vienas mygtukas. Jis leidžia ištrinti vieną ar kelis prikabintus failus.

Pats failų prikabinimo procesas gali užtrukti priklausomai nuo prikabinamo failo dydžio ir jūsų susijungimo greičio. Gali būti, kad didesnio failo jums tiesiog nepavyks prikabinti arba serveris atsisakys priimti didesnį laišką.