Squirrelmail pristatymas SquirrelMail leidžia patikrinti savo elektroninį paštą per WWW.

Taigi kas per daiktas tas SquirrelMail? Tai yra pašto sistemos www interfeisas, parašytas naudojant PHP4 kalbą. Tikslas yra leisti skaityti paštą, esantį jūsų pašto serveryje, iš bet kurios vietos Internete, naudojant standartinę www naršyklę. Detalesnę informaciją apie tai, kaip viskas vyksta ir kas tai yra IMAP protokolas, galite rasti http://imap.org.

Pagrindai

Jei nori greitai gauti atsakymą į klausimą, galite pabandyti žvilgtelėti į DUK (Dažniausiai užduodamų klausimų / FAQ) skyrių.

Squirrelmail yra suskirstytas į dvi pagrindines sekcijas (frames). Kairioji sekcija parodo naudojamus aplankus. Daugiau informacijos apie tai galima rasti pagalbos sistemos skyriuje "Aplankai". Priklausomai nuo nustatymų ta siauroji juosta gali persikraustyti į dešinę pusę.

Dešinėje sekcijoje vyksta visas veiksmas. Puslapio viršuje yra meniu eilutė. Punktas "Atsijungti" leis jums pabaigus išeiti iš šių puslapių pabaigus darbą "Dabartinis aplankas" parodo, kuriame iš kairėje nurodytų aplankų esate. Paprastai prisijungę jūs patenkate į INBOX aplanką.

Antroje meniu eilutėje yra kiti meniu punktai: