Dažniausiai užduodami klausimai Kartais iškyla klausimų, kuriuos jau uždavė daug kas prieš tai. Čia pateikiama bent dalis atsakymų į tokius klausimus.
Ar galima įtraukti kelis adresus iš adresų knygos?

Taip. Adresų knyga pateikia visų adresų, atitinkančių paieškos kriterijus, sąrašą. Esant 10 vardų gali būti pasirinkta bet kokia Kam: ar CC: laukų kombinacija. Visi pasirinkti adresai bus sudėlioti į atitinkamus laukus.

Ar galima įtraukti į adresų knygą adresus iš atėjusių laiškų?

Ne. Šiuo metu to padaryti neįmanoma. Tačiau jūs galite nusikopijuoti adresą į savo kompiuterio atmintį ir paskui įkelti jį į adresų knygą. Paprastai tai galima padaryti naudojant dešinį palės klavišą. Per daug nenuliūskite. SquirrelMail yra toliau vystomas ir ši galimybė gali būti sukurta vėlesnėse versijose.

Kas sukūrė SquirrelMail?

Prie to prisidėjo nemažai žmonių. Pilną sąrašą galite gauti apsilankę adresu www.squirrelmail.org.

Kas yra www paštas?

SquirrelMail atveju jūs gaunate galimybę per IMAP protokolą žiūrėti į savo pašto dėžės turinį. Ir jums nereikia narstyti kažkieno kompiuterio, kai jūs tik norite pasitikrinti paštą.

Kur galima naudotis šiuo www paštu?

Bet kur, kur galite rasti Interneto ryšį ir www naršyklę. Galimybė pasinaudoti mobiliu ryšiu (WAP/WML) šiuo metu nėra numatyta bei neplanuojama.

Kodėl turėčiau naudoti www paštą vietoj įprastos pašto programos?

Labai abejotina, kad www paštas savo galimybėmis sugebės pralenkti įprastą pašto programą. Tačiau kas žino, mes juk gyvename pakankamai kintančiame pasaulyje? Bet kuriuo atveju būnant kur nors toli nuo savo kompiuterio kartais būna naudinga turėti galimybę patikrinti, ar niekas neatsiuntė kokios nors svarbios žinutės. Ir jums nereikia nieko darkyti draugo kompiuteryje. SquirrelMail yra tik priedas prie įprastos programos.

Kaip visa tai veikia?

SquirrelMail naudoja IMAP protokolą, informaciją apie jį galima rasti http://imap.org. Programa naudoja nuosavas IMAP funkcijas, o ne tas kurios įtaisytos į PHP4. Tačiau tai paprastai rūpi tik tiems, kurie įrengia sistemą, bet patikėkite, jiems tikrai patinka tokios galimybės.